Czy takie wyniki mam uznać za niepokojące?

Witam, jestem aktualnie w 24,1 TC, na badaniu usg 7 kwietnia wyszło obustronne poszerzenie UKM, 6 mm z jednej i z drugiej 10,6, dodatkowo wyszło ognisko hiperogenne w lewej komorze serca. na USG 2 tygodnie pózniej powiększenie ukm doszło już do 10mm na drugiej do 13 mm, oginisko hiperogenne jest ciagle widoczne. BARDZO SIĘ BOJĘ. we wtorek idę na konsualtację do genetyka... :( czy może byc wszytsko dobrze? :( nie wiem jak się mogę upewnić

Dopiero dokładna analiza Pani stanu ciąży przez wyspecjalizowanego lekarza genetyka i patologa ciąży mogą jednoznacznie wyjaśnić Pani obecną sytuację. Proszę się uspokoić i poczekać na wyniki konsultacji.