Czy te bóle barku są normalne po operacji?

Dzień dobry, dokładnie 3 lata temu miałam wypadek I operacje stawu ramiennego po zlałamniu w 2 miejscach z przemieszczeniem. Na operacje czekałam 9 miesięcy przez ciąże która straciłam. Zrobił się staw rzekomy I przykurcz łokcia na tamten czas brak zrostu . Bark lewy zostaw zespolony blachą i 10 śrubami. Dopiero po operacji pojawił się zrost. Rehabilitacje mam w ramach NFZ czyli jak jest miejsce raz na parę miesięcy. Lekarz nie wystawia skierowań pilnych ponieważ uważa że nie da się z tym nic zrobić więcej. Ciągle dokucza mi ból tego barku przy wykonywaniu podstawowych czynności. Większy ból pojawia się przy niesieniu niewielkich zakupów nawet w zdrowej ręce. Mam zalecenie by nie obciążać barku i nie dźwigać od mojej fizjoterapeutki. Jednak ból, który się pojawia wpływa również na ból biodra oraz ogólnie na bole nog I nie pozwola spać. Czy takie bóle barku po tak dawno przebytej operacji to normalne? Ból jest rwący i ciągnący i czasem powoduje również bole dłoni oraz drętwienie jej . Od czasu operacji nie miałam zleconych żadnych badań. Mimo, że wielokrotnie zgłaszalam objawy.

Witam,

ma Pani prawo poprosić innego lekarza ortopedy o drugą opinię w sprawie opisanej przez Panią objawów.

Wymaga Pani dalszej diagnostyki obrazowej.

Proszę zgłosić się do lekarza (POZ) z prośbą o wydanie skierowania na oddział rehabilitacyjny jest Pani po urazie a więc jest możliwość szybkiego rozpatrzenia wniosku i uzyskania miejsca na oddziele rehabilitacyjnym.

Pozdrawiam