Ból barku i wstrzyknięcie kwasu hialuronowego
Witam Mam ogromny problem z barkiem (ból rwący promieniuje do dłoni) Ortopeda stwierdził ciasnotę podbarkową, zapalenie kaletki podbarkowej, zwyrodnienie szyjnego odcinka kregoslupa (lordoza) i ogolnie stan zapalny. Dostałam zastrzyk z kwasem hialuronowym w piątek. Dziś jest poniedziałek. Po jakim czasie można spodziewać się rezultatu? Gdy nic nie pomoże zalecił rezonans, ale jak narazie nie stać mnie na niego :( Boli od ponad miesiąca...pozdrawiam

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
poprawa -występuje zazwyczaj po ok 5-7dobach od iniekcji kwasu.Efekty utrzymują sie różnie , w zalezności od rozległości dysfunkcji stawu i zastosowanego preparatu 6-10miesięcy.
Prosze spróbować zabiegu stosowanego w medycynie sportowej a minowicie mezopterapii przeciwbólowej . Polega on na podaniu leków przeciwbolowych /przeciwzapalnych do tkanki podskórnej w Pani przypadku w okolicy barku.