Bóle stawów i barku po nieudanej operacji

dzień dobry doskwierają mi bóle stawów, szczególnie w nocy: bark (operowany w 2005 roku w Klinice w DE, operacja nieudana, po tygodniu złamano mi ten staw pod narkozą i wysłano mnie do domu abym się sama rehabilitowała). Boli mnie nie tylko ten bark, ale i: puchną mi bardzo i drętwieją dłonie, boli mnie bardzo łokieć i staw palucha u nogi. Wynik kwasu moczowego we krwi jest 4,8 czyli w normie. Mój lekarz przepisał mi Aclexa 200 mg 1 X dziennie, i Ketonal w sprayu. Niestety jak bolało, tak boli.

Witam!
Przepraszam, pytanie nie z mojej dziedziny, ale czy nie ma czasami tam ucisku na naczynia żylne lub jakiegoś rozwijającego się stanu zapalnego? Ja bym zrobił nmr tego stawu i poszedł za pieniądze do ortopedy z doświadczeniem klinicznym.