Czy teraz jest szansa na ciążę?

Witam mam 40lat i mam zespół pcos zawsze miałam nieregularne miesiączki od roku to się zmieniło mam regularnie staramy się z mężem od 5lat o dziecko były dwie nie udane ciąże doszło do poronienia czy teraz kiedy uregulować się miesiączki jest szansa że bez stymulacji owulacje może się udac

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może proszę pozostać pod ścisła ocena o zaleceniami ginekologa