Jak długo stosować Duphaston po poronieniu biochemicznym?

Witam Panie Doktorze. Staramy się z mężem o dziecko od września ubiegłego roku. Mam PCO, owulacja występuje u mnie jedynie po stymulacji iniekcjami z Gonalu, przyjmuję też ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka, w odpowiednim dniu wskazanym przez lekarza z kliniki leczenia niepłodności gdzie chodzę na monitoring cyklu. W zeszłym miesiącu doszło u mnie do poronienia biochemicznego. Aktualnie jestem po owulacji i mam przyjmować od wczoraj duphaston 2x1, jak długo powinnam go przyjmować?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od tego czy dojdzie do ciąży proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa