Kiedy test przy staraniu się o dzidziusia będzie miarodajny?

Witam staramy się z mężem o dziadziusia. Był pęcherzyk który pęk 17.01 od 18.01 Pani Doktor zaleciła mi 2x1 tabletce luteinę dopochwowo 2x1 duphaston. Kiedy można sprawdzić czy się udało Kiedy test będzie miarodajny?? dziś jest dzień kiedy ma się pojawić okres...

Szanowna Pani, po ok 2 tygodniach, jednakże bardziej czułym badaniem jest badanie beta-hCG z krwi. Pozdrawiam