Czy to było poronienie samoistne?

Witam, wykonałam test ciążowy 2 dni po spodziewanej miesiączce(sobota) - wynik pozytywny. Bardzo się ucieszyłam i czekałam do poniedziałku by potwierdzić ciąże u ginekologa, lecz w niedziele w nocy dostałam plamienia które nie było wogule podobne do miesiączki. W poniedziałek został wykonany test z krwi lekarz stwierdził, że mam nie brac żadnych tabletek i jeżeli test wyjdzie pozytywnie to wtedy przepisze mi tabletki niezrozumiałe.. Wynik następnego dnia negatywny Plamienie z jasno różowego zmieniło się na brązowe Moje pytanie brzmi czy to było poronienie samoistne? Dlaczego wiedząc lekarz nie przepisał mi nic na podtrzymanie odrazu? Cała ta sytuacja jest bardzo nieprzyjemna dla mnie Dziękuje za każdą odpowiedź Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie