Czy to jest grzybica? Skąd ten zapach

Witam, mam od jakiegoś czasu problem z zapachem z mojego "krocza". Mycie nie pomaga zaraz po umyciu się zapach wraca używam żelu do higieny intymnej i wydaje mi się że zapach jest silniejszy po erekcji. Proszę po pomoc.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Sam zapach raczej nie wskazuje na infekcję grzybiczą.
W przypadku infekcji narządów płciowych pojawiają się inne objawy - zmiany skórne, pieczenie, świąd, ból, bolesne stosunki płciowe, nieprawidłowa wydzielina z cewki. Jeżeli występuje którykolwiek z wymienionych objawów u Pana niestety konieczna jest wizyta u lekarza - rodzinnego lub dermatologa. Więcej informacji na temat grzybicy miejsc intymnych znajdzie Pan w załączonym artykule:
http://portal.abczdrowie.pl/grzybica-u-mezczyzn
Na zapach ma nieznaczny wpływ nasza dieta, niektóre przyjmowane leki.

Pozdrawiam.