Czy to miesiączka po łyżeczkowaniu?

19stycznia miałam zabieg lyzeczkowania ciąży 9tyg obumarlej prawdopodobnie w 6tygodniu.bardzo długo się czyscialam bo prawie 4tyg dzisiaj dostałam Krwawienia i się denerwuje nie wiem czy to Miesiaczka bo mija gin powiedziała że powinienam dostać po ok Mc od końca krwawienia. Dodam że badam cały czas bthcg i spada w środę było 1,7

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest się wypowiedzieć proponuje udac się do lekarza ginekologa