Czy to może być coś innego niż ciąża?

Za dwa dni mam mieć miesiączkę. Uprawiałam stosunek przerywany kilka razy do 28.10! Ale zawsze bolały już mnie piersi, a tu nic! Wczoraj zwymiotowałam, bo zjadłam żółty ser (który lubię)! Źle się czuję, brzuch jest obrzmiały, ale to chyba normalne!
Cały czas jestem zmęczona, więc nie wiem, czy to stres, czy może ciąża?
Wiem, że raczej to nieprawdopodobne, ale nie wiem do jakiego lekarza się udać, jeśli to nie ciąża.

Witam serdecznie,
Należy najpierw wykluczyć ciążę. Test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki.
Trochę za wcześnie na objawy ciąży. Być może są one związane ze stresem.
Proponuję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który bierze dokładny wywiad oraz przeprowadzi badanie.
Pozdrawiam