Czy to normalne, że lewe oko widzi minimalnie lepiej od prawego?

Witam słyszałem, że oba oka widzą w trochę inaczej i mam pytanie czy to, że lewe oko widzi minimalnie lepiej od prawego jest normalne ? Ponieważ widzę taką różnicę na oczach nawet przy noszeniu soczewek czy to jest prawidłowe ?

Witam.po to wymyslili testy w miare obiektywne czyli Snellena.bardzo rzadko ktos ma jednakowe oczy i bez wady.badalam w czerwcu okolo 100 przedszkolakow i bez odchylen bylo tylko 3 dzieci.pozdrawiam