Czy to oznacza, że poroniłam?

Witam. Ostatnia miesiączke mialam 18 stycznia. Kolejna spozniala mi sie 5 dni więc zrobilam test. Wyszedł pozytywnie. Za każdym następnym testem druga kreska byla coraz bladsza. Nagle zaczęłam mocno krwawic tak jakby była to miesiączka. Czy to znaczy że poronilam

Szanowna Pani jest to możliwe, jednakże najlepiej będzie jak uda się Pani do ginekologa