Czy to zbyt dużo kofeiny dla dziecka?

Witam, Jestem w 8 tygodniu ciąży i od czasu do czasu wypijałam mleko z surowym, sproszkowanym kakao (około 0.5 lyzeczki lub max 1.5 łyżeczki na szklankę). Czy może ono zawierac zbyt dużo kofeiny lub innego związku szkodliwego dla Maleństwa? Bardzo prosze o pilną odpowiedź, bo bardzo sie martwię. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie jest to powód do niepokoju. Tak ilość nie powinna w żaden sposób zaszkodzić dziecku.