Czy torbiel może opóźniać miesiączkę?

Nie mogłam się rozpisać nie dalo się dalej chciałam wiedzieć czy jeżeli miesiączką się opuznia ale w ogóle jest to nie ma obaw do torbieli? I czy tak szybko mogła wrócić? Zlamie się kompletnie juz nawet nie mam możliwości sprawdzić u lekarza albo za. Bardzo sobie wmowilam to czy mam poczekac na kolejna miesiaczke? Jeśli ona będzie opuzniona nawet to znak ze jednak jak ona jest to wszystko dzieje się ok? I to tylko stres nerwy boje się

Lek. Katarzyna Szymczak

Torbiele powstają że względu na zaburzenia hormonalne, mogą być przyczyną nieregularnych miesiączek, sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam