Czy transseksualista może stosować tabletki Rigevidon i Depakine chrono?

Witam jestem osoba transseksualna m/k czy mogę zażywać w najmiejszej dawcę tabletki hormonalne (antykoncepcyjne) Rigevidon ethyloestradiolum levonogestrel i czy może mi się coś stać po tym leku dodatkowo zażywam leki psychotropowe Depakine chrono i fluanxol czy można to łączyć razem ? Pozdrawiam czekam na odp

Witam Panią Serdecznie,

Na Pani pytanie może odpowiedzieć lekarz prowadzący Panią, który zna Panią
i Pani historię.

Z życzeniami wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com