Czy po leku Depakine Chrono mogą wypadać włosy?

Witam mam podejrzenie choroby afektywnej dwubiegunowej ale to jeszcze nic pewnoego. Lekarz przepisal mi Seronil i Deplikane Chrono 500. Czytalam, ze po tym drugim leku mozliwe jest straszne wypadanie wlosow. Strasznie sie tego boje bo bardzo dbam o wlosy, sa cienkie ale geste i utrate ich szybko widac. Moje pytanie brzmi jak je wzmocnic, aby wypadaly mniej? Zdrowa dieta bogata w? Biore tez skrzypowite. Dziekuje za odpowiedz.

Witam!
Boi się Pani na zapas. Przy stosowaniu Depakine Chrono może pojawić się przerzedzenie owłosienia, ale może to być również po innych lekach. Należy spróbować i dopiero jak się coś takiego pojawi szukać środka zaradczego.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

Każdy organizm reaguje indywidualnie na leczenie farmakologiczne, tak więc dopuszczam
występujący u Pani objaw za możliwy.

A może podjęłaby Pani psychoterapię?

Życzę Pani radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com