Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 1 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po leku Depakine Chrono mogą wypadać włosy?

Witam mam podejrzenie choroby afektywnej dwubiegunowej ale to jeszcze nic pewnoego. Lekarz przepisal mi Seronil i Deplikane Chrono 500. Czytalam, ze po tym drugim leku mozliwe jest straszne wypadanie wlosow. Strasznie sie tego boje bo bardzo dbam o wlosy, sa cienkie ale geste i utrate ich szybko widac. Moje pytanie brzmi jak je wzmocnic, aby wypadaly mniej? Zdrowa dieta bogata w? Biore tez skrzypowite. Dziekuje za odpowiedz.
KOBIETA, 18 LAT 2 miesiące temu

Pierwsza pomoc - oparzenia słoneczne

Witam!
Boi się Pani na zapas. Przy stosowaniu Depakine Chrono może pojawić się przerzedzenie owłosienia, ale może to być również po innych lekach. Należy spróbować i dopiero jak się coś takiego pojawi szukać środka zaradczego.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

umów wizytę 0

Dzień Dobry Pani,

Każdy organizm reaguje indywidualnie na leczenie farmakologiczne, tak więc dopuszczam
występujący u Pani objaw za możliwy.

A może podjęłaby Pani psychoterapię?

Życzę Pani radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety