Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadmierne wypadanie włosów a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych i Depakine Chrono

Witam, Od jakichś dwóch tygodni strasznie wypadają mi włosy. Zmniejszyła się ich objętość o połowę,jestem załamana 'lecą' całymi garściami, nie wiem co robić. Od 8 dni przyjmuje tabletki antykoncepcyjne, ponadto zażywam depakine Chrono 500 (jako stabilizator). Wiem, że wypadanie może być spowodowane tymi lekami...ale nie wiem co zrobić,bardzo źle się czuję z przerzedzonymi włosami, boje się że będzie gorzej, bowypadanie nie ustaje.. Co robić?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Istotnie leki, ktore Pani przyjmuje moga powodowac wypadanie wlosow. Zdecdyowanie warto skonsultowac sie w tej sprawie z lekarzem prowadzacym terapie Depakine Chrono.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy