Nadmierne wypadanie włosów a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych i Depakine Chrono

Witam, Od jakichś dwóch tygodni strasznie wypadają mi włosy. Zmniejszyła się ich objętość o połowę,jestem załamana 'lecą' całymi garściami, nie wiem co robić. Od 8 dni przyjmuje tabletki antykoncepcyjne, ponadto zażywam depakine Chrono 500 (jako stabilizator). Wiem, że wypadanie może być spowodowane tymi lekami...ale nie wiem co zrobić,bardzo źle się czuję z przerzedzonymi włosami, boje się że będzie gorzej, bowypadanie nie ustaje.. Co robić?

Istotnie leki, ktore Pani przyjmuje moga powodowac wypadanie wlosow. Zdecdyowanie warto skonsultowac sie w tej sprawie z lekarzem prowadzacym terapie Depakine Chrono.