Czy w podanej sytuacji jest szansa na poród naturalny?

Witam, jestem w 30 tc. Podczas badania usg stwierdzono u mnie łożysko nisko schodzące, dolny brzeg znajduje się 8 mm od ujścia wewnętrznego szyjki. Czy ta sytuacja może się jeszcze zmienić? Czy łożysko może się jeszcze podnieść? A jeżeli to się nie zmieni to czy jest szansa na poród naturalny?

Jest Pani prowadzona przez ginekologa-położnika, który na pewno wykonywał Pani to badanie USG, zna Pani cały przebieg ciąży. Proszę jemu bezpośrednio zadawać te pytania, bo są one szczegółowe i muszą być traktowane indywidualnie.