Czy w tej sytuacji jest możliwość wstawienia implantu?

Witam, ząb górna 4 leczony dwa razy kanałowo - przepchnięty kanal. Obecnie ząb mnie boli chirurg implantolog chce mi usunąć zęba i zaraz wstawić implant. W międzyczasie zaczęła mnie pobolewac dolna i górna siódemka. Nie wiem czy to mi promieniuje od tej 4????. Czy jeżeli pobolewaja mnie inne zęby i ta 4 to mogę wstawić od razu implanta? Na prześwietleniu nie widać żadnych zmian przy innych zębach. Stomatolog mówi że to może też być od dolnej ósemki. Górnej nie mam. Wszystko po prawej stronie. I pytanie ile po wstawieniu implanta mogę leczyć zęby kanałowo? Boje się że te siódemki będę musiała przeleczyć.
KOBIETA, 31 LAT 2 miesiące temu

Trzeba zacząć od dokładnej analizy tomografii komputerowej aby ocenić czy na pewno ząb jest do usunięcia ponieważ przepchnięty materiał nie jest wskazaniem i ząb można ponownie leczyć endodontycznie na jeudje wizycie zabezpieczyć materiałem MTA i można uniknąć implantu.