Czy w tej sytuacji mam się szczepić?

Witam mam wyznaczony termin szczepienia na covid na przyszły tydzień, ale mój pcr wyszedł na poziomie 60000jednostek. Czy w tej sytuacji jest sens się szczepić? ewentualnie czy mogę uzyskać jakieś zaświadczenie że nie muszę się szczepić mając tak wysokie pcr?

Uważam, że warto przyjąć zalecaną dawkę - nie wiadomo jak długo utrzyma się wysoki poziom przeciwciał.