Czy w wyniku pękniętej prezerwatywy mogę być w ciąży z moim chłopakiem?

WITAM, Czy jeżeli uprawialam sex z chłopakiem dnia 18.11.18 i pękła nam prezerwatywa (chłopak doszedł) a ostatni okres miałam 1. 11.18 a dni płodne 9.11.18 to czy jest szansa zajścia w ciążę?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani jak długie ma Pani cykle, ale najpewniej dni płodne nie trwają tylko jeden dzień. Nie znając długości cykli ciężko określić, czy dzień 18.11 mógł być dniem płodnym.