Czy wynik badania TSH jest nieprawidłowy?

Dzień dobry Pani/ Panu Jestem kobietą w wieku 46 , od trzech miesięcy, systematycznie zażywam przepisany przez lekarza lek o nazwie LETROX 0,5g .Dzisiaj odebrałam wyniki Hormonu tarczycy, wynik TSH 0,021 jest bardzo niski, zaś ft4 1,440. Jestem bardzo zaniepokojona. Wizytę u lekarza specjalisty endokrynologa mam wyznaczoną za dwa miesiące. Notorycznie odczuwam zmęczenie i zimno. Proszę o poradę oraz o odpowiedż czy tak niskie TSH jest groźne dla mojego zdrowia? Pozdrawiam

Szanowna Pani, TSH faktycznie jest niskie, proszę udać się do lekarza rodzinnego, który również może zmienić dawkowanie leku