Czy wysoki puls po ablacji jest normalny?

Czy wysoki puls po ablacji jest normalny? Dodam, że puchną mi nogi, kardiolodzy odsyłają mnie mówiąc, że to tachykardia i zalecają betabloker. I tu nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie. Czy ja ten betabloker (bisoprolol) będę musiała brać do końca życia? Gdy pytam o to, czy będę mogła odstawić zbywają mnie

Lek. Paweł Szadkowski

Nie można w pełni odpowiedzieć na pani pytanie ponieważ wszystko zależy od pani choroby podstawowej. Sugerowałby stosować się do zaleceń lekarzy prowadzących i uzyskać od nich informację odnośnie pani leczenia i rokowania, ewentualnie zasięgnąć opini innego specjalisty kardiologa.