Czy zmiana godzin przyjmowania tabletek spowoduje zmniejszenie poziomu zabezpieczenia?

Witam raz pisałam już w tej sprawie ale odpowiedź jaką dostałam była następująca " Tak może Pani" i tylko tyle.. Nic ta odpowiedź mi nie pomogła dlatego piszę jeszcze raz. Biorę tabletki Vixpo. Dzisiaj (03.06.2017) zaczęłam drugie opakowanie. Tabletki zawsze biorę o godzinie 18.00. Chciałabym przesunąć tą godzinę na 20 lub 21.00 i mam pytanie. 1 Mogę to zrobić bez obawy o mniejsze zabezpieczenie oraz 2 jak to robić ? Np. codziennie o ileś przedłużać aż dotrwam do godziny 21 ? Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Może pani zmienić godzinę od razu, każda tabletka działa trochę na zakładkę bo około 36 godzin.
Pozdrawiam