Jak długo wchłaniają się tabletki antykoncepcyjne?

Witam mam pytanie jak to wygląda... Jeżeli tabletki biorę np o godzinie 18.00 a z mężem kocham się przykładowo o godzinie 18:30 więc obecna tabletka jeszcze nie zdążyła się wchłonąć to mimo to jestem zabezpieczona czy trzeba czekać ze stosunkiem te 3-4 godziny aż tabletka się wchłonie ? Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Może pani współżyć o dowolnej godzinie, tabletki działają " na zakładkę" , kazda około 36 godzin.
Pozdrawiam