Czy węgiel wpływa na skuteczność tabletki antykoncepcyjnej?

Witam. Mam taki problem. Wczoraj połknęłam o 18.00 tabletkę antykoncepcyjną H***. Następnie piłam, dzisiaj rano około 10.00 wzięłam węgiel, zwymiotowałam nim i potem kochałam się z moim chlopakiem. Kolejną tabletkę wzięłam około 17.00. Czy jestem zabezpiecziona?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Będzie Pani całkowicie zabezpieczona jeśli dokończy to opakowanie ORAZ rozpocznie nowe BEZ robienia 7-dniowej przerwy.