Czy ZUS może stwierdzić, że powinnam pracować i cofnąć mi zwolnienie?

Mam limo pod okiem i guza na głowie dostałam dziesięć dni zwolnienia lekarskiego i już następnego dnia dostałam wezwana do zusu na komisje. Pracuje w sklepie i trudno pokazać się w pracy z takim wyglądem. Czy zus może stwierdzić iż powinnam pracować i cofnąć mi zwolnienie.

Jeśli lekarz orzecznik stwierdzi że może Pani wrócić już do pracy to może cofnąć zwolnienie