Czym są drgawki podczas snu u trzylatki?

Dzień dobry. Moja trzy i pół letnia córka ma czasami podczas snu taki dziwne drgawki, które powtarzają się w regularnych odcinkach czasu np. co 2 sekundy Trzymałem ją za rączkę i czułem to za każdym razem. Córka śpi spokojnie, nie budzi się. Pozdrawiam Tata

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji wnioskuję, ze mogą to być drgawki samoistne podczas snu, które nie powinny niepokoić.
Celem rozwiania u Pana obaw, wskazana byłaby kontrolna konsultacja pediatryczna, może i neurologiczna.

Z przesłaniem radości dla Pana i Córeczki,
irena.mielnik.madej@gmail.com

proszę nagrać film w trakcie jak ma drgawki i pilnie udać się na konsultacje do neurologa, który po obejrzeniu filmu i zbadaniu dziecka zaleci co dalej pozdrawiam