Czym smarować bolący tatuaż?

Od lutego mam na nodze tatuaż, nie wyglada jakby był zainfekowany czy coś takiego. Ale co jakości czas wydaje mi się ze zaczyna bolec. Czym mogę go posmarować żeby przestało. UdC się do lekarza czy nie panikować bo tatuaż już od dawna jest zagojony?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego Ew konsultacja u lekarza dermatologa