Data krwawienia i stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

Witam.Ze względu na nieregularność cykli nie jestem dokładnie w stanie określić kiedy mam owulacje."Byłam" z partnerem 17-18 kwietnia, a miesiączke miałam 30marca-2 kwietnia. Zazwczaj cykle mam 31-36 dni.Czy możliwe jest iż zaszłam w ciąże?Dodam że dopiero od wczoraj 22-23 kwietnia mam tak jakby śliski i ciągnący sie śluz i niewielki ból jajników.Byłam u ginekologa ale nie miałam odwagi zapytać.Jak wcześnie lekarz może stwierdzić ciąże i czy to możliwe że lekarz nic narazie mógł nie zauważyć?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli lekarz wykonywał USG prawdopodobnie stwierdziłby pewne oznaki ciąży. Oczywiście nie mogę jej wykluczyć przez internet dlatego też w tej sytuacji proponuje wykonać test ciazowy w 14 dniu po stosunku.