Depresja i niedobór testosteronu

Czy psychiatra może zapisać leki podwyższające poziom testosteronu jeśli on jest przyczyną depresji i problemów psychologicznych czy może muszę udać się z tym do innego lekarza? Leczę się u psychiatry m.in. na depresję i leki pomagają ale nie w stu procentach. Wiem, że poziom testosteronu ma wpływ np. na pewność siebie, której mi bardzo brakuje i jestem zdesperowany, i gotowy na wszystko by mi w końcu coś pomogło.

skad pomysł, ze jest to przyczynyą?odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pan z własnym lekarzem psychiatrą o efektach stosowanej farmakoterapii i być może odpowiednich zmianach leku/leków.
Proszę również rozważyć podjęcie psychoterapii.