Dermomasaż a zatrzymanie wody w udach

Witam :) Chciałabym się dowiedzieć czy nie ma żadnych przeciwskazań do dermomasażu? Chodzi mi o to, że mam dopiero 18 lat, ale bardzo ciężko jest mi schudnąć z ud mimo jakichkolwiek diet. Ostatnio lekarz powiedział mi, żebym poszła na taki masaż, bo według niego mam zatrzymaną wodę w udach.

 Sylwia Ogrodowczyk

Są. Pajączki, żylaki na nogach, problemy z układem krążenia.

Witam Panią,
jeżeli na nogach nie ma żylaków, pajączków i nie cierpi Pani na choroby układu krążenia to uważam iż nie ma przeciwwskazań

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk