Dezorientacja, zawroty głowy, osłabienie mięśni

Witam serdecznie , opiszę objawy w skrócie : A więc tak w sobotę 23 Maja wróciłem z senatorium położonego nad możem (mieszkam w Poznaniu) , już w Poniedziałek po południu czułem się dziwnie . Od wtorku wszystko się zaczęło więc : Bóle głowy w okolicy czoła Katar k.przeźroczysty Lekka chrypa/BólGardła Niechęć do wyjścia na dwór (po wyjściu dezorientacja , zawroty głowy , osłabienie mięśni ) Czuje się tak 5 dzień i jedyne co mi przeszło to uczucie temperatury i ostry ból gardła. Wstępna diagnoza?

Michał Springer

Witam, biorąc pod uwagę opisywane objawy najprawdopodobniej mają one źródło alergiczne lub infekcyjne. Bez dokładniejszego zbadania, nie jestem w stanie tego zróżnicować. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego celem diagnostyki. Pozdrawiam