Uczucie osłabienia, zawroty głowy, bóle mięśni po przeziębieniu i anginie

miałam przeziębienie które zbagatelizowałam i musiałam pójść do lekarza,za długo-stany podgorączkowe,katar przy kaszlu ból w piersiach:lekarz przepisał mi Fluimucil oraz na gorączkę.Pomogło. Jednakże po nie całym tyg.znów miałam anginę-dostałam antyb. pomogło.Czuję słabo od mś.zawroty głowy,bóle mięśni koniczyn dolnych,kręgosłupa,gorączki nie mam.Nie wiem co jest przyczyną badania wyszły w normie OB,TSH,mocz Nie mogę funkcjonować bo zaraz się męczę zawsze byłam zdrowa.czy to osłabienie?

Dobre probiotyki. Codziennie ACC600 i kilka gram wit c. Można kwas alfaliponowy i wit D3 dorzucić.
8 h snu. Dieta bez cukrów prostych. Dobre nawodnienia.
Jeśli nie wystarczy trzeba po coś bardziej zaawansowanego sięgnąć