Dlaczego dwie kolejne ciąże obumarły?

Mam 33 lata, mam dwóch synów. Dlaczego potem moje 2 ciąże obumarły, pierwsza w 17 tyg., a druga 5 lat później w 9 tyg.
Co może być przyczyną, nie mogę tego zrozumieć? Dodam jeszcze, że obydwaj chłopcy mają epilepsję, ale dobrze się rozwijają.
Bardzo chciałabym mieć jeszcze dziecko.

Dzień dobry!

Najczęstszą przyczyną poronień są wady genetyczne i zakażenia. Czy miała Pani wykonane badania histopatologiczne obumarłych ciąż?

Jeśli nie, to nie ma możliwości stwierdzenia ich przyczyn teraz.
Można zgłosić się do poradni genetycznej, by poszukać przyczyny.

Z poważaniem