Dlaczego krwawię przy każdej metodzie antykoncepcyjnej?

Mam 23 lata i jestem nieródką.Prezerwatywy zawsze"wciągam"do środka,dlatego,że pochwa jest wykrzywiona.Brałam już wszystkie możliwe tabl.anty.i przyWszystkich krwawiłam,czasem ponad2tyg.miałam krwawienia.podczas odstawienia leków(2 miesiące bez) wszystko było ok,cytologia idealna,owulacja wróciła,cykl 27 dniowy.Od 30.03.17 mam spiralę jaydess-niestety, krwawienie nie ustępwło.teraz przyklejam juz 2 miesiac plastry oesclim i podobno jestem jedyną,z takim przypadkiem.Co mam zrobić?proszę o radę...

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne są badania hormonalne i wizyta u ginekologa /endokrynologa