Dlaczego mam ból klatki piersiowej mając 18 lat?

Witam mam 18 lat od około 3 tygodni mam bóle w klatce piersiowej oraz podwyższony puls w granicach 100-130 towarzyszy mi ogólne osłabienie i stan podgorączkowy mam „napady” przyspieszonego bicia serca miałam robione EKG które wyszło okej dodam jeszcze że podczas tego „napadu” robi mi się słabo i kręci mi się w głowie. Czy może być to coś poważnego?

Witam! Przedstawiony przez Panią opis dolegliwości idealnie pasuje do zaburzeń nerwicowych. Być może w przeszłości doszło do jakiegoś nieprzyjemnego zdarzenia i w efekcie pojawiają się stany lękowe, niepokój wewnętrzny, objawy wegetatywne. Proponuję zrobić konsultację psychologiczną - psychoterapia powinna rozwiązać problem. Powodzenia W. Łuczkowski.