Dlaczego mam to uczucie pustki?

Witam, od okresu ok. Pół roku miewam poczucie pustki, często łapią mnie kryzysy egzystencjalnie, nie mogę sama zostawać ze swoimi myślami bo zaczynam wsZytsko kwestionować.Moje pasje już nie dają mi żadnej odskoczni ani szczęścia dodam,że nie mam konkretnego powodu aby się tak czuć ,przed tym całym bałaganem w głowie, miałam spokoj ducha oraz sposób myślenia spokojny i wyciszony ale nagle mój spokoj emocjonalny został zachwiany czuje,że nic nir ma snesu i wsZytsko mnie dobija ,czasami nawet myśle o tym,że lepiej byłoby zniknąć tylko po to żeby nic nie czuć,chce odzyskać spowrotem mój spokoj ale nir wjem jak dodam tez,że wśród ludzi wszystko jest dobrze bo jestem „oddzielona od swoich myśli „ naprawdę bardzo mnie dobija to gdy gdy jestem sama ze swoimi myślami , dodam,że tak samo miałam dwa lata temu później był spokoj ale teraz problem znowu wrócił

Witam serdecznie,

Człowiek od chwili urodzenia potrzebuje bliskości kogoś drugiego i jest to warunkiem bezpieczeństwa tak znaczącym,że rozwijaja się pasje i wszelka aktywność.nie mówiąc o szczęściu.Domyślam się,że nie masz takiej osoby , bo coś się wydarzyło przed połową roku i teraz jest uczucie pustki,jako skutek tamtej traumy.Tak więc potrzebne będzie wrócenie do tego epizodu i ponowne przeżycie wszystkiego,co wtedy nie mogło się przeżyć z różnych powodów /często tak zdarza się w szoku/.Zapisz się na terapię !Kraków ma świetnych fachowców w tej dziedzinie,więc wystarczy zapytać na Fb,albo po otwarciu stron "psychoterapia Kraków", lub "p-terapia depresji",lęków osamotnienia itp.Proszę to zrobić od razu,potem będziemy rozmawiać .

Pozdrawiam i czekam na wiadomość , jak sobie poradziłaś i co jest nadal trudne.