Dlaczego mam zwidy w nocy?

Często śni mi się dzień przyszły i on na serio się spełnia... Widzę na ulicy ludzi, których nikt nie widzi. Gdy się ściemnia, słyszę jakieś szumy... Często budzę się cała mokra, śnią mi się krzyki...

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Dostrzeganie nieistniejących postaci, słyszenie odgłosów, których nie słyszą inni ludzie - może oznaczać obecność halucynacji. Mogą one występować w wielu schorzeniach - proszę, abyś skontaktowała się bezpośrednio z lekarzem psychiatrą, który ustali, jaki jest charakter tych objawów, ich przyczyna i zaproponuje Ci dalsze postępowanie.

Z pozdrowienaimi