Dlaczego miewam takie bóle brzucha mając 26 lat?

Witam, od pewnego czasu miewam dziwne bóle brzucha, najpierw były to bóle narastające z dniem, zazwyczaj mięśniowe, tępe, nie ostre, teraz również tak jest ale pojawia się kolejny ból jakby u samego dołu brzucha w nocy, najbardziej doskwiera mi dyskomfort z prawej strony w okolicy uda, boku. Bóle są różne i głównie mięśniowe,
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 3 miesiące temu

Dobry wieczór.

Zalecał był wizytę stacjonarną w celu przeprowadzenia badania fizykalnego jamy brzusznej aby w trakcie przeprowadzenia dokładnego wywiadu ustalić przyczynę opisanych objawów i zlecenie odpowiedniej diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej.

Nie bagatelizować objawów lecz w pierwszej kolejności ustać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk