Dlaczego mam te bóle po lewej stronie klatki piersiowej?

Witam. Od jakiegoś czasu boli mnie z lewej strony klatki piersiowej. Ból nie zawsze jest odczuwalny ale dość częsty. Jest to tępy ból. Umiejscowiony jest nad sercem
KOBIETA, 41 LAT 2 miesiące temu

Dobry wieczór.

Opisane objawy wymagają stacjonarnej wizyty u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu przeprowadzenia dokładnego wywiadu i badania fizykalnego które pozwoli ocenić przyczyny opisanych objawów które mogą być spowodowane wieloma schorzeniami.

Lekarza na miejscu wykona podstawową diagnostykę przede wszystkim EKG spoczynkowe, laboratoryjnej oraz obrazowej np RTG o ile uzna w trakcie badania za wskazane.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk