Na co wskazują te wyniki badań tarczycy u 27-latki?

Czy moje wyniki badań są prawidłowe: - Tsh 1,034 (0,350-4,940) - Ft4 0,92 (0,70-1,48) - Ft3 2,65 (1,71-3,71) Czy powinnam zgłosić się do endokrynologa?
KOBIETA, 27 LAT 3 miesiące temu

Dobry wieczór.

Wyniki są prawidłowe ale to nie znaczy aby nie odbyć stacjonarnej wizyty u lekarza który przeprowadzi dokładny wywiad i badanie fizykalne które pozwoli ocenić diagnostykę z objawami klinicznymi, może się okazać, że wymagane jest poszerzenie diagnostyki z krwi oraz diagnostyki obrazowej.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Specjalista medycyny naturalnej

Dietetyk