Dlaczego moja ciąża obumarła w 35 tygodniu?

Moja ciąża obumarła w 35 tygodniu. Sekcja zwłok dziecka nie wykazała żadnej przyczyny śmierci. Stan łóżyska był prawidłowy. Sekacja nie wykazała wad u dziecka. Na badaniach prenatalnych wyszło, że dziecko nie miało kości nosowej i posiadało przerwę sandałowoą obustronnie u stóp (mimo że w rodzinie nie miał nikt takiej przerwy). Robiłam aminopunkcję ale tylko w zakresie zespołu Downa, Patu. Kardiotyp wyszedł prawidłowy. Czy jest możliwe, że przy prawidłowym wykształceniu narządów dziecka mogła równolegle wystąpić jakaś inna choroba genetyczna, która doprowadziła do zgonu wewnątrzmacicznego na tak póżnym etapie ciąży? Ewentualnie jakie choroby genetyczne mogą doprowadzić do zgonu?

witam jest to możliwe, wiele chorób genetycznych może doprowadzić do zgonu wewnątrzmacicznego