Dlaczego mojemu mężowi skurczyły się jądra i penis?

Od 4 lat mąż pracuje zagranicą, nasze współżycie było rewelacyjne, ciągle się kochaliśmy, jak wracał do domu. Od kilku miesięcy, mąż nie może się podniecić, nawet gdy go dotykam, skurczyły mu się jądra i znacznie zmalał penis. Nie może oddawać moczu na stojąco, bo nie ma za co chwycić. Mąż ma astmę oskrzelową, ale nie bierze żadnych leków. Do tego za uszami powiększają mu się węzły chłonne, bardzo schudł, choć ma apetyt. W pracy ma duży stres. Gdybym nie dotykała penisa, pomyślałabym, że ma kochankę. Problem jest bardzo poważny, co mam robić? Nasze życie seksualne było rewelacyjne, mąż ciągle chciał się kochać, a teraz jest smutny, mówi, że nie mysli o seksie, a jak pomyśli, to wszytko go boli. Nie staje mu penis w ogóle, on nic nie czuje. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowna Pani,

z samego tego opisu, nie wykonując żadnych badań, nie mogę Pani odpowiedzieć, co się dzieje z Pani mężem. Być może jest to przemęczenie, stres, ale radzę koniecznie udać się na badanie do lekarza, gdyż przyczyną takiego stanu może być coś poważnego.