Dlaczego nie ma poprawy po chemioteriapii przy białaczce limfoblastycznej?

Kilka miesięcy temu dowiedziałam się o chorobie. Jestem po chemioterapii, ale nadal wyniki się nie wiele poprawiają. Czy ktoś może mi napisać, dlaczego?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Na to pytanie trudno odpowiedzieć. Są różne rodzaje białaczek, jedne związane z większą - inne z mniejszą szansą na uzyskanie remisji. Każdy choruje indywidualnie, istnieją indywidualne czynniki ryzyka, które wiązą się z lepszym lub gorszym rokowaniem.

Myślę, że powinna Pani przede wszystkim porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym o Pani chorobie oraz dalszym rokowaniu.

Proponuję także lekturę artykułu na naszych stronach: http://portal.abczdrowie.pl/czy-bialaczke-mozna-wyleczyc

Proszę się nie poddawać i walczyć.

Pozdrawiam serdecznie