Dlaczego nie mam miesiączki od 3/4 miesięcy?

Dlaczego nie mam miesiączki od 3/4 miesięcy? Mam 15 lat, pierwszy raz okres dostałam, gdy miałam 13 lat. Zawsze miesiączkowałam nieregularnie, ale nie aż tak! Nie mam pojęcie czym to może być spowodowane... Czytałam w internecie możliwe przyczyny lecz nic mi nie pasuje. Nie mam nadwagi ani niedowagi, w ciąży tez nie jestem... Nigdy się nie martwiłam nieregularnym miesiączkowaniem, ale teraz trochę się denerwuje... proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Lek. Michał Lenard

Sugeruje wykonanie testu ciążowego, a w razie negatywnego wyniku wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!