Dlaczego nie mogę zajść w ciążę i co oznacza wynik prolaktyny?

Witam. Miałam dzisiaj robione badanie prylaktyny z mtc. Przed obciazeniem wynosila 237 a po tabletce i godzinie odczekania 3789. Badanie wykonane w 3 dniu cyklu, miesiaczka już zanika. Cykle mam nieregularne, czy bedzie mi potrzebne jakieś leczenie? Na poprzednich badaniach pani ginekolog stwierdziła brak cialka żółtego. Od ponad roku próbuje zajść w ciążę i nic.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna jest dalsza diagnostyka, proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.