Dlaczego paznokieć wygina się pod najmniejszym naciskiem?

Jakieś 3 dni temu przy ściąganiu lakieru hybrydowego zerwalalam wierzchnia warstwe paznokcia(chodzi o ta biała dorastające część) przez swoją głupotę pociągnęła za lakier i odezwał się z paznokciem. Teraz jest bardzo miękki i wygina się pod najmniejszym naciskiem . Co robić i co zastosować.

Lek. Katarzyna Szymczak

Trzeba czekać aż nowy odrośnie, można ewentualnie zabezpieczać opatrunkiem przy pracy.