Dlaczego płód przestał się rozwijać?

Witam. Jestem w 19 tygodniu ciazy. Bardzo sie cieszyłam - do wczoraj. Na usg powiedziano mi ze moje dziecko sie nie rozwija, jest jak na 17sty tydzień ( o 2 tyg mniejsze niz powinno) zapisali mnie do specjalisty... blagam o jakies i formacje, co mogę zrobić by urodzic? I to zdrowe dziecko...:(

Lek. Tomasz Budlewski

proszę spokojnie wykonać powtórne badanie i kierować się zaleceniami lekarza specjalisty

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.